26 mai

Hommikul peale äratust liikusin trenni. Veetsin natuke aega oma Lookiga ja samas sai rahulikult omi mõtteid mõlgutada. Kerisin rahulikult tunnikese ettevalmistavalt õhtuseks temposõiduks. Välja minnes mõistsin, et jalg on ikka pehme, väga pehme- aga saab hakkama. Vääna-Jõesuusse jõudes helises mu telefon ja vanaema andis teada, et tuleb mulle külla. Mis seal ikka kodu poole ajama. Pesus käidud ja kohvi hakkama pandud- olin külaliste vastuvõtmiseks valmis.
Õhtul poole viie paiku tundsin, et silmad ei taha kuidagi lahti püsida. Väljasõiduni oli poolteist tundi aega ja nii tuli mõte kerge lõunauinak teha. Enesetunne pärast ärkamist oli hoopis parem.
Ääsmäele jõudes ootas mind ees juba minu armas paariline - Liisa. Panime siis end valmis ja sõitsime sooja. Jalad mõlemal pehmed- naljakas kokkusattumus :D Veits liigutatud, asusime starti. Esimese otsa lõigul oli tunne, et on kerge vastu küljekas, ent tagasi pöörates oli veel hullem vastu küljekas- saa siis aru, eksole ! XD Temposõit mulle ikka meeldib. Rajale minnes oli enesetunne kohe väga mõnus. Liisa tuules sai igakord kenasti ära puhatud, et siis enda vahetuse ajal kõvasti panna. Sõidu lõppedes saime teada, et olime parim naispaar ja võitsime AS Maagilt eriauhinna- head isu ! :) Muljed on igati positiivsed ja Filter temposõidu karikasari on igati väärt üritus .
Väike esmamulje/ kiidusõnad, mis Liisa mulle koju jõudes kirjutas:
Liisa ütles kell (21:10):
tead mis?
sa oled ikka kõva :D

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?