Hommikune trenn: Tabasalu- Keila Joa- Keila - Saue- Jälgimäe- Laagri- Kristiine- Haabersti- Tabasalu. Seltsilisteks Daisi& Liisa. Tänane ilm oli naljakas. Vahepeal oli marukerge ja siis jälle maruraske. Saa siis aru. Kerge veeremine oli plaanis ja nii ta läkski. Kurb, et Liisa ratas otsustab just praegu laguneda ja ei lase enam tal trennigi teha, loodan et saab korda ikka :)
Õhtul läksime vanavanemate juurde õhtust sööma. Ma ei tea, mis jama on, aga igakord kui ma sinna teleka ette diivanile end maha heidan, nii tuleb uni peale xd Nii ma siis magasingi Rosamunde armulugude ajal kerge tunnikese. Üles ärgates teatati, et juba kojuminek, nali missugune. Kuna olime kahe autoga seal, siis ema ikka testis mind seal külavahe teedel. Tabasalu vahel muidugi otsustasin tünga teha ja keerasin varem ära, et otse ristmikule saada. Ma oleks ennem jõudnud läbi ka lipsata kui ei oleks olnud jalgrattaga matkajat, kes nina eest läbi venis. Kodus sain teada, et nii kui ema oli tähele pannud, et ma tagant kadunud, gaasi põhja oli lükanud ja sellepärast temagi nii kähku jõudis. Nii see elu käib siin .
Asooh, täna tegin nädala kokkuvõtte ära- kerge nädal oli. Vaikselt taastan siin seda mahtu: 23 h 550 km. Kilomeetreid kommenteerin sellega, et see linnasõit pole mee lakkumine :D:D:D

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?