Viimase sissekande tegin pühapäeval ja täna on reede. Aeg lendab kiiresti. Mis ma vahepeal teinud siis olen ka? Esmaspäeval käisin Audenteses sporditeooria eksamit tegemas. Erialaseid küsimusi oli 20. Mõned läksid ikka mööda. Praktilises osas andis Karlson ülesandeks teha ettevalmistusperioodi ühe treeningpäeva kava algajatele ratturitele. Mis seal ikka, kirjutasin kavasse 1,5h pukitrenni kirjeldavalt. Koju jõudes läksime Daisiga trenni. Olime veitsa veerenud kui Karlson helistas ja ütles, et üldosa läks ka edukalt ( Kokku pidi kahe osa peale olema 80 % õigeid vastuseid) ja ma olin eksami sooritanud- see tähendab, et mul on nüüd treeneri 1 kat. paberid olemas.
Teisipäeval ja kolmapäeval ei juhtunud midagi erilist. Täiesti ühesugused päevad. Hommikul pesin ja panin töökorda kodus seisvaid rattaid. Osad ketid olid ikka täiesti roostes ja möllamist oli kui palju. Õhtul oli trekil bike trennid. Oi kui raske vahepeal ikka on, ise ka ei usu. Võimlemislinnakus harjutusi ei ole ka lihtne teha. Talvine üldvorm on ikka kaotsi läinud mul - hakkan asjaga tegelema.
Neljapäeva otsustasin võtta puhkamiseks. Nagu koolis ikka tavaks kujunes, siis kaks päeva enne võistlust on see päris hea variant. Hommikul kraamisin oma toa puhtaks, pakkisin asjad kokku ja võtsin ette teekonna Otepääle. Vahepeatusena olin Tartus. Sain kokku kahe toreda rattatüdrukuga- Karini ja Ivikaga. Kell liikus armutult ja kella 22ks jõudsin kenasti kooli. Nagu tavaks on saanud, siis üle pika aja kooli voodis magades und ei tulnud ja ei tulnud. Sääski sai ka öö jooksul päris korralikult tapetud.
Hommikul siis üles ärgates sättisin end tuppa nr 22 ja möllasin seal veits. Triin magas siis veel voodis, aga mis seal ikka. Päike ammu kõrgel taevas, ei ole siin mingit magamist :D Kella 13 sõitsin ma Valga linna. Äge liiklus on seal linnas. Leidsin Valga maavalitsuse kenasti ülesse. Siin maakonnas siis medaliga lõpetajaid kokku 29- väga huvitav. Tänukiri ja meene kätte saadud, tegime grupipildi ja väikese eineringi, sai kooli tagasi tuldud. Iseloomustus oli päris huvitav :D Õhtul tegin BMCga Apakal mõned kiiremad ringid ja siis Inna&Darjaga sõitsin koos ja nüüd homseks valmistuma, dvi- olge tublid !

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?