Kiltsi treeningud.

Nädalavahetusel oli Team Rattapood Cupi osavõistlus Põltsamaal. Ilm oli palav, tänud Taurile ja treenerile, kes mind veega varustasid. Esimesel ringil olin naiste liider, peale seda vajusin kolmandaks. Novikov tuli ka mingi aeg läbi pundi minuni ja siis panime ühe ringi koos, panin veidi veel juurde ja püüdsin Nurme kätte, viimasel ringil üritasin küll, aga ei viitsinud lõpuks kuskil pikali maas lõpetada ja tiksusin rahulikult lõpuni, pealegi eestikad on ju alles homme ! :D
Peale võistlust käisime ujumas ja Kiltsi poole teele- nimelt plaanis oli nädalane laager, et lihvida MTB-d veits.
Esmaspäev. Äratus kell 8, väljasõit kell 9, et ilm oleks veidigi jahedam. Sõitsime Rakkesse- 17 km. Kohapeal harjutasime laskumist- 4 korda aja peale pluss enne kolm korda sõitsime läbi seda ringi. Esimeseks ajaks sain 1.03. Viimasel korral juba 57 sek. Areng ühel laskumisel 6 sekundit- võin uhke olla. Peale seda harjutasime veel raputava heinamaa peal tõusu ja sõitsime tagasi Kiltsi. Õhtul pidi kerge ots olema, ehk siis ainult ujuma minek. mmm 30 km tuli siiski, nii hea. Täpselt ei oska hetkel öelda palju päev oli aga sinna 85 km kanti ja 4 h. Muidu iga päev käisime ujumas ka trenni keskel- hea värskendus!
Teisipäev. Läksime jällegi Rakke metsadesse. Sõitsime ühte pikemat ringi seekord ja jälle laskumist 4 korda aja peale. kokku tuli seekord 8 ringi vist, oh see lugemine läheb sassi, ajaks jällegi 57 seki, kuigi enda arust olin juba palju kiirem. Hiljem veel harjutasime kaameliküürude laskumist, sain kiita isegi, et õppisin õigesti sõitma :) Selleks ajaks jalad juba pehmed. Tagasi bussi tuules Kiltsi poole. Õhtul jälle kerge ujuma minek ringiga- 40 km, mingi 15km bussi tuules. Raske ikka :D Päev jälle 4.15 kanti ja 95 km.
Kolmapäev. Pidi kergem päev olema. Sõitsime Ebaverre 5 km. Seal suusaradadel kaks ringi soojenduseks ja siis pidime 1 km kiiresti tegema. Medalilootus pidi olema neil, kes sõidavad 50 km/h. Ise sain kätte 30 km/h - st. medalit ma seega ei looda:D:D! Kaks korda tehtud, läksime tõusu peale. Allamäge kiirendus, ja kergelt üles ja jälle alla ja parem kurv. Treener ütles, et sõidan liiga pehmelt, et kas see on mingi tüdrukute eripära? :DEdasi läksime Paemurrusse, aja peale tegime osavuse ringi, 150 kraadised kurvid ja kännud jne, ringi aeg mul 33 seki. Kaks korda nii. Edasi 2 korda stardiharjutust ja finiši panemine. Uuuuh, ja siis koju tagasi. Kokku tuli mingi 2 h 35 km. Keskmine kiirus päris kõva sela suusaradadel ikka.
Neljapäev. Läksime Emumäge vallutama, ring pidi olema 50 km, sõitsime seekord asfaldil ainult. Emumägi 10 % , päris pikalt läks, tundus kergem ausõna. Pidime sõitma teeääres kruusa/muru peal ja püüdma eespool minevat sõitjat, samal ajal mõõtu võtma ka paarilisega, kes oli teisel pool teed. Sain päris hea kangi. Edasi minnes tegime veel lõiku. Poisid üksteise võidu paugutasid, visa hingega ma maha ka ei jäänud, kuigi Siim-Eriku abistav käsi aitas mind natukene :D Kokku 60 km 2 h- pidi olema normaalne bike kohta, eks treener teab :)
Reede.Lubati magada poole kümneni ja teha tunnikese trenni. Läksime siis Väike-Maarja poodi 7 km. Pulss stabiilselt 100-110 vahel, kergelt allatuul ja kiirus sinna 27 kanti- päris huvitav nähtus . Tagasi minnes oli 40 minti sõidetud, läksime edasi Äntu ujuma- 4,5 km. Päev lõpuks mingi tunnike ja 26 km äkki umbes. Ujuma minnes proovisin hüpet teha ja hüppasin kõrva peale. Õhtul hakkas valutama ja ema tuli järgi, sain koju ära. st traumapunkti jõudsin 00.30. Mingi auk pidi sees olema, aga täna on juba parem olla :) Ei tea, mille jaoks see hea oli, aga omamoodi huvitav kogemus.
Täna, laupäev. Päev läbi on unine tunne, vahepeal lükkasin silmagi kinni, trenni pole jõudnud . Oih, ehk andestatakse. Homme bike emv, eelmine aasta tuli suure vaevaga pronks, see aasta lihtsam pole, aga top 5 loodan :) Aga olgu, olen tubli edasi ja te ka, kes viitsite seda jama lugeda :D

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?