Tapa-Loobu ! :)

Päevast päeva päikest loojumas näen ja mu mõtteid kuuleb vaid tuul. Sulen silmad ja näen , saabub mõtteis see päev...

Möödas on Rakveres peetud Filtri temposõit. Linna vaheline algus oli tore. Sai võtta mitmeid kurve. Eriti tore oli see, et seeniorid lõikasid kurve nii, et mul ei olnud enam ruumi kuskile minna. Super! Minu eest startis päris palju inimesi, kellest ma vastutuule lõigul üks haaval möödusin. Kuna mul polar kiirust ei näita, siis ei oska kommenteerida. Pöördepunkti minek aina venis, lõpuks ma juba mõtlesin, et pikk see 10 km on siis. Tagasi minnes polnud enam kedagi püüda. Möödus vaid Joonas Jõgi, kes pani ikka suht hästi posti mulle :) Aga tulemus polnud tegelikult kõige hullem- 32.40 Keskmist kiirust sinna natuke alla 37-e vist. Pulsid 189/198.

Õhtul pidasime väikese koosviibimise tüdrukutega. Õppisin Rakvere linna veits paremini tundma ja seltsilisteks ühed suurimad sõbrad- mida veel tahta :)

Järgmisel päeval sõitsin Rakverest rattaga koju, et mitte nõrgaks jäädagi. Treener soovitas minna mööda rada, edasi Kadrina, Viitna ja Tallinn. Läksingi mina siis mööda rada. Sõidetud 20 km, sattusin uuesti rajale. Mihklilt veits uurides sain teada, et olin ringiga sinna punkti sõitnud, oh kui hea. Edasi näitas 10 km Kadrina. Järgmises ristis aga näitas Tapat ja Rakvere. Hmmm, Rakverre ometi ei tahtnud ja läksin Tapa peale. Lõpuks 40 km sõidetud. Tapa silt ees. Polnud veel kõige hullem. Tapa jääb siiski lääne poole ju? Ostsin bensukast juua juurde ja sõitsin edasi. Nägin silti Tallinn 100 , oi kuidas siis ikka motti juurde tuli :D:D Õnneks sai veits allatuult nauditud eelnevale vastutuulele :) Kõige ägedam on see, et sildid näitasid Loobu 25 :D Mismõttes Loobu?? Ei noh mina ei loobunud ja jõudsin lõpuks trekile- 4.30 ja 130 km. Üksi 29,8 km avg sõita pole ju kõige hullem vast.

Esmaspäevaks olin ma juba nönda väsinud, et selle päeva ma magasin lihtsalt maha sõna otseses mõttes.

Teisipäeval olin juba virk ja kraps tüdruk ja läksin kenasti trenni. Trennis võtsime kõik võimalikud tõusud sisse- Viimsi, Lubja, Iru ja Ambruse. Tegin kaks ringi ning otsustasin koju minna, kuna triatloniks vaja ju teisi alasid ka harjutada. Pirita teel joppas ja sain kenasti traktori tuulde. Kokku ratast 3 h. Edasi jooksusussid jalga ja jooksma. Tabasalu metsaradadel ei näinud ühtegi inimest, mis ongi hea kuna joosta meeldib mulle üksinda palju rohkem kui inimeste silme all. Kokku igatahes 35 minutit. Esimesed 10 minutit oli ikka megaraske, ei osanud hingamist sättida ega mingit rütmi leida. Edasi läks lihtsamaks, aga jooksmine on minu jaoks ikka pigem sörkimine.

Okei , nii palju siis seekord, juhhaidii juhhaidaa !

Kommentaarid

  1. Ulme, milline masendus mul tekkis, kui sa minust nagu postist mööda sõitsid. Üli hästi lihtsalt
    !

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?