Nöndaks, mu armsad blogilugejad. Läbi on saanud kolmas õppenädal ja saab mõni päev hinge tõmmata, või no näiteks siia midagi kirjutada.
Nädalavahetuse sisustasin kenasti Jõulumäel. Jõudsin võistluspaika kell 11.45 . Kummaline, sest stardini oli vaid 15 minutit ja kui ma lõpuks koridori (või kasti nagu Ivvale meeldib öelda) jõudsin, siis oli stardini kenasti 4 minutit. Alguses sain päris kenasti liikuma. Sõitsin täpselt nii kaua kuni langesin neljandaks ja sel hetkel mõistsin, et täna asja ei saa. Ma ei jõua sõita 3 h 180-190 pulsiga ja raja teinepool oli kordades raskem, vähemalt minu mälupildis. No olgu lasin siis tempo maha ja pulsi 170 peale ning hakkasin järjest posti saama, aga mis võistlemine see ka on? Sõitsin 25 km ja otsustasin võistluse pooleli jätta. Jah ! Minu esimene katkestamine mitte tehnilise rikke tõttu selle viie ja kolmveerandi aasta jooksul. Aga neid oli teisigi, kes sama targasti maha ronisid . Minul oli eesmärk vähemalt- võtta võit teatekrossil. Õhtul Adeele juures kena koosviibimine toreda seltskonnaga ja võiski oodata uut päeva.
Mandross ajas une ära juba 7.55- tore tore :D Süüa ei suutnud, soojendusringil jõudu polnud, lohutasin end sellega, et see ju ainult soojendus. Ühel laskumisel koperdasin ka veits, võttis hiljem võistlusel ettevaatlikuks see koht. Esimene vahetus ma, teine Daisi. Vile antud panin minema. Silmanurgast jälgisin ja nägin , et Laura taaskord kiirem kui ma- juba teist aastat järjest samamoodi :D Okei, kenasti tuulde. See aasta polnud nii palju trügimist kui eelmine aasta, ilmselt osad jätsid oma trumbid teiseks vahetuseks. Mingi kilts sõidetud, võtsin liidriohjad enda kätte ja nii lõpuni. Oli tunne küll, et Greete tuleb tagant järgi, aga päris tuligi, andsin vahetuse essana üle- siit ka parim naiste ringi aeg. Sel aastal erinevalt eelmisest, sain ma vahetuse tagasi ka esimesena. Vahe päris pikk- sõita polnud enam pinget. Sai rahulikult ja kindla peale sõidetud. Kuigi noh.. raske oli sellegi poolest. Lõpp käes ja meistrimedalid võtsid Ristid. Uhke !
Koju ära. Algas uus koolinädal. Kool kestab päris pikalt ja eriti see paaritu nädal oli hullumaja, ent pole hullu. Trenni jõudsin kuidagi ikka, aga alati ajab naerma kui vihma sadama hakkab- tere sügis ! :D Mmm, koolis saab iga päev uusi tarkusi juurde, näiteks eile viibisime keemia laboris praktikumil, päris huvitav selline asi. :) Kursakaaslased uurisid kus mul järgmine võistlus ja kui ma ütlesin et Tartu maraton, siis nad ei teadnud sellest midagi- selles mõttes on tore vahepeal ka viibida väljaspool spordimaailma :D:D Okei Cheerio for now ! Have a nice autumn day with rain ! :D

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?