PiritaSindi !

Saad vahel lilli ja medaleid kuldseid, kõik ainult naeratavad. Ent Saad vahest ka tunda, et kuidas on siis kui kõik selja keeravad. Saad üks päev kiita ja teine päev laita ja vahest tundub et keegi ei aita... Alati ei peagi kõik olema selge, pole tarvis teada, mis edasi saab...

Saadame Mihklikuu kenasti ära ja võtame Viinakuu vastu viisakalt :)
Alustame Prükkel Cupi osavõistlusest, mis toimus eelneval laupäeval. Kodurajal ilusa päikesepaistelise ilmega oli väga mõnus sõita. Ent pidin tõdema, et taaskord väntasid Kristeli väledad jalad minust mööda nagu magavast tondist. Ütleks ka, et andsin endast seekord kõik, või vähemalt rohkem kui tavaliselt, aga tulemuseks siiski teine koht. Esimese poole ringiga hüüti vahet Kristeliga pool minti ja teistega juba rohkem, ilmselt alustasin jällegi liiga optimistlikult, ent nende harrastajatega on tore alguses sammu pidada ja viimasena kuskil lõpus iniseda omaette.

Õhtul tulid mulle külla perekond Selderid. Nönda tore vahelduseks terve nädalavahetus külalisi vastu võtta. Hommikul pidid nad ainult megavara lahkuma seoses minu minekuga Sindi sügiskrossile. Seal ma pidin aga juba soojendusringil tõdema, et jalad ei ole need, mis päev varem olid olnud, aga ma ei kaotanud lootust- ehk läheb võistluse käigus paremaks. Stardis kenasti liidriks, Daisi tuli hiljem järgi ja peale esimest ringi võisin ma ainult tema selga näha, mis tundus mulle terve ülejäänud sõidu nönda sirgena- nagu mõni pühapäeva sõitja läheks poodi piima järgi. Noorem veli jäi minuga koos sõitma,et ma ennast kiiremni liigutaksin, kuigi ta oleks võinud mulle sel päeval ka ringigagi teha :) Sel ajal kui Daisi ees tirri lasi, mina surin pea lenksu all tema taga, vaim tegelikult jõudis ent jalad ei tahtnud järgi tulla.

Oleks sellega siis asi piirdunud aga ei, keegi pidi ju nalja ka tegema :DIlmselt jälle minule anti see roll. Nimelt sõnusin ma eelmisel päeval ära, et kunagi ma tulen krossil ringilt ja hüüan, et mul on uut rattakinga vaja. Nali naljaks. Mõned ringid enne lõppu ühest tõusust üles joostes ( osad poisid jooksid ka seda, polnud vähemalt häbi mul xD, mitte et ma hooliks) tundsin, et kingal tald alt läinud. Jõudsin ringi lõppu ja kuna Siimu polnud, ei saanud ka teist kinga, nii haarasin bussist oma tavakossi ja panin edasi, pool ringi hiljem sain Erikult uue jalatsi siiski- nönda hea. Nalja kui palju, eksole :D Aga siis enam polnud naljakas kui kett kinni jooksis raami vahele. Ja veel nönda kõvasti, et ma ei jõudnud iseseisvalt seda kätte saada ja pidin jooksma treenerini, kes aitas mul uuesti rajale pääseda. Päeva lõpuks teine ja naiste eliidi võitja- päris äge või? :D

Õhtul röövisin Siimu enda juurde ja siis pidin veel õppima insenerigraafika ja matemaatika täiendõppe kontrolltööks - aga ma sain edukalt hakkama, või siis vähem edukalt, igatahes tänaseks on seekordne koolinädal läbi. Mõelda vaid, ma olen juba kuu aega ülikoolis vastu pidanud :D ajeei. See nädal tegin teisipäev ja kolmapäev 80. km otsad oma Lookiga ja nädalavahetusel võite mind näha Tartus ja Viljandis rallimas. Muideks MM käib ja Emilia Fahlin sai eraldistardis 9. koha- nii hea ! :) Teie aga olge endiselt tublid ! Mina vähemalt üritan olla :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?