Miks ma ei võitnud sügiskrosside sarja?

5 põhjust , miks ma tänavu ei seisa sügiskrosside kokkuvõtval autasustamisel kõige kõrgemal astmel ja ei kaitsnud rändkarikat kolmandat aastat ehk killuke karnevalist, mis tänavu korraldasin.

1. Sindi rada vs Time rattakingad. Võitjana väljus Sindi rada. Mitte, et Time rattakingad pahad oleksid. Vastupidi, olen nendega sõitnud kolm aastat ja tald otsustas lihtsalt liimist lahti tulla. Polnud paha pool ringi sõita valge Adidase papuga. Ja lõpp Sidi kingaga.

2. Piduriklotsid vs palju pori. Tartu krossil rajaga tutvudes pidin tõdema, et sain jagu ka pidurklotsidest, mille ma peale tartu maratoni vahetanud olin. Starti ei saanud minna oma rattaga. Hädast aitas välja Taavi Selder oma Ridleyga- ainuke etapivõit!

3. Viljandi varajane starti kutsumine vs minu tervis. Kuna oodates hakkas külm
ja lõpuks saadeti üldse uuesti sooja tegema, siis minu tervis vastu ei pidanud. Kerge nädalane treeningpaus ja palavik,nohu,kõha- täiskomplekt ikka muidugi.

4. Elva&Karksi sügiskross vs reede õhtune palavik. Kõige õigem otsus oli nädalavahetus vahele jätta ja sama targalt kodus edasi televiisorist saateid vaadata. Palavik ei tahtnud ära minna kuna muidu ma oleks ju starti kippunud.

5. Bmc käikaritross vs Jüri krossirada. Võitja ilmselgelt käikaritross, muidu oleks mu elu liiga lihtne sellel rajal olnud, sest mudas uisutada flatil ju mulle ikka meeldib. Olenamta kümnest rattavaba päevast suutsin ikkagi sõita eesotsas. Kuniks jah..

Kokkuvõtvalt siis nii palju, et rändkarika pärandan ma nüüd siis Daisile, palju õnne !
Esialgsete arvutuste põhjal peaksin ma nelja etapiga võitma teise koha Laura ees, kellel on kolm etapivõitu. Päris huvitav on see eluke sügiskrossidel, kui sind saatmas järjepidev ebaõnn. Tegelikult vahva on nii seigelda ja oodata midagi põnevat,mis juhtuda võiks. Niih, igatahes Otepääl näeme, eks vaatame, mis üllatus mind seal ees ootab :D!
Ciao!

PS! Vastuseks esitatus küsimusele: ainuke tegelik põhjus on see, et teised on lihtsalt tänavu aasta tugevamad :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?