Lühikokkuvõte tegemistest .

Heihei sõbrad, fännid, pöidlahoidjad ja muidumehed/naised ! :)

Olen unarusse jätnud oma blogipidamise- tunnistan!
Vahepeal olen alustanud treeningutega. Kui ma eelmine kord rääkisin kui raske see ikka on, siis tänaseks on kõik juba päris tiptop. Jõuan juba teha pikemaid otsi ja ka nädalamaht on oluliselt tõusnud võrreldes algusega! Täpsemalt ei hakka kirjutama plaanidest, aga kui mind mõnikord treeningrajal trehvate, siis kindlasti tulge seltsi !

Laupäeval sattusin ka stardijoonele-Wattbike selga õigemini. Mitte sellepärast, et seal nüüd hirmsalt panna ja kõigile pähe teha, vaid lihtsalt puhtalt armastusest rattasõidu vastu ja miks mitte osaleda võistlusel, kui seda korraldadakse pealinnas! Starti läksin pigem mõttega, et saada novembri kuu 10. km aeg ja hiljem näha kui palju on olnud treeningutest abi ning palju ma kiiremaks suudan muutuda!
Üllatavalt aga suutsin siin kohe etapivõidu noppida, mis on muidugi igati positiivne! Puhas boonus meeldivasse laupäeva.

Ja siis ka koolist veidi. Käimas on 13. õppenädal. Semester kestab 16. nädalat. Palju polegi jäänud ja see tähendab seda, et viimased nädalad pingutamist, et kõik saaksin ilusasti tehtud. Moodustasin omale huvi pärast nimekirja asjadest, töödest jne, mida sooritada on vaja või teha. Päris huvitav. Aga hiljem see tunne, mis tekib kui saad teada näiteks mõne KT või eksami positiivse tulemuse- see on niivõrd hea, et see tasub ikka oma vaeva ära!

Aga olgu, ma ei oskagi nüüd rohkem midagi siia lisada. Võib-olla seda, et mul on rõõm, et sain rattaprofid.com portaali aidata ja neile loo kirjutada Urmas Karlsoni töövarjust! Vastatikuse koostöö rõõmud :)

Olge tublid, terved, vahvad ja kuulake head muusikat ! :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?