Selle nädala viimane teisipäev viimasel novembrikuu päeval.

Pasadena ühes tuntud laulus on sellised sõnad:
Homme mina muudan ennast paremaks, ma võtan ennast kokku ja hakkan hirmus heaks. Homme muutun töökaks, täitsa kindlasti ja ühtki asja iial ei jäta pooleli

Kuid täna olen luuser , saamatu ja vaene mees. Aga juba vaikselt tunnen, kuidas homme saab must teine mees. Ja nii edasi..
Aga, miks mitte täna? laulab Genka oma laulus vastu. :)

See selleks. Traditsiooniline kuu kokkuvõte siis tegemistest. November ikka paras puhkekuu, ehk siis ulmelisi numbreid ei tasugi oodata. Teisel nädalal hakkasin pihta kerge matkamisega. Peale pikka tugitoolispordi hooaega muutusid jalad parajalt pehmeteks juba esimese tunni möödudes . Nädala lõpu poole liikusin kergelt ratta selga, et nautida lumevabasid ilmasid. Kuna enamus treeningpäevad mööduvad mul vaid iseenda seltsis, siis mul oli hea meel, kui Siim-Erik minuga mõnikord liituda otsustas. Peale esimest võistlust pidi tulema mahurikkam nädal, ent seoses minu trotsiga ilma suhtes mõtteviisiga, et hea peremees ei aja koeragi välja, otsustasin õppimisele aega veidi pühendada. Ja nii järgnes üks puhkepäev teisele. Magama minnes ikka kripeldas asi ja sai ennast lõpuks kokku võetud. Kolmandal treeningnädalal siis tulid uued rekordid:
1) ujusin 2250 m krooli järjest non-stop.
2) Jooksin järjest 2.45 non-stop ja kokku jooksu aeg 3.05 - is naiss.
Küljetuule Jüri kirjeldaks mu viimase tunni jooksu nönda nagu tristarilgi : "Liisi näost paistis samasugune vaev nagu minul sel hetkel kehas valitses , kuid tema jalg liikus veel vaevalisemalt."
Positiivne on see, et korralik lumi tuli maha ja sai suusatama minna, negatiivseks muudab see aga seda, et olen oma kaherattalise sõbra seina äärde ootama jätnud juba liiga kauaks. Mmm, katsun detsembris- jõulukuul siis tublim olla ja ootan hirmsasti juba koolivaheaega, et saaks ikka uuel aastal kenasti sessiga alustada.

November: 16 treeningpäeva, 1 võistluspäev, 13 puhkepäeva. 39h 25 min.
Esikohal matk, järgnevad MNT, ujumine, suusatamine, jooks jne. :)

Seeya mai friends !

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?