Reede

Sellel nädalal otsustasin teha natukene mahukama treeningnädala kuni olen teinud siiani. Kuna ilmastikuolud on siin jaanuaris ikka väga kõikuvad, siis olen püüdnud seda ignoreerida oma mõtetes ja ikkagi käinud väljas sõitmas. Tegelikult kui aus olla, siis mõtled küll, et märg ja külm ja paha. Aga kui juba väljas liigud, siis tunne on hea :)

See nädal siis suusa, jõusaali ja ujula kõrvalt olen oma kalli velosipeediga väljas veetnud tervelt 195 km. Kui ma nädalavahetusel viitsin ka veel tubli olla, siis ma olen endaga see nädal üsnagi rahul. Eesmärk on ju silme ees paari nädala pärast. Aga sellest lähemalt hiljem.

Kolmapäeval kui tegin pikema mnt otsa, siis kuskil külatee peal tegi mulle õhtulehe fotograaf ka nalja, kes jättis auto tee äärde sõitma, tähendab seisma tegelikult ja haaras oma aparaadi järele. Ja nönda jälitas ta mind tervelt 15 km. Oli ikka viitsimist. Ning kui nüüd mõtlema hakata, siis ta ei saanud ilmselt pildistamisega anyway hakkama, sest miks muidu ma ei ole ühtegi pilti kusagil tänaseni näinud .

Nüüd siis varsti võtan oma kaks identset kaksikut (Fisheri ja Fisheri) kaasa ja lähen Piritale rajaga tutvuma. Loodan, et lippavad hästi olenemata sellest, et viimati nägid nad suusamääret eelmisel talvel kui mu armas laskesuusatajast klassivend neid peale treeningut määrida viitsis .
Aga hüva sellega! Jälle nägemiseni.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?