treeningust

Täna planeeritud Tabasalu ralli ring jäi ootama järgmist korda kuna hommikul sain teada, et pean korra trekile nägu näitama. Mitte, et keegi mind seal spetsiaalselt ootaks, aga no ikkagi.
Väga varajane ma polnud kuna eile õhtul sadas laia valget lund ja lõppes too kesköö paiku äkki. Vähemalt ma usun, mida yr.no mulle räägib. Hiljemalt keskpäevaks pidin startima, et õhtul oma tegemistega graafikus püsida.
Mis on muidugi mainimisväärne on see, et ma söön kodus hommikuti putru. Ise teen, jajaa. Põhjusesk see, et Wattbikelt sain auhinnaks väikse karbi ja kuidagi peab hävitama neid tooteid. Midagi keerulist seal muidugi pole- kalla keev vesi peale ja oota minut :D:D
Kodus ja võõrsil hommikuse korduse vaatasin ära ja lükkasin riided selga. Tee oli alguses ikka märg. Tabasalust linna poole minnes laskumisel ikka olin jälle ettevaatlik. Ei või mina teada, kas on seal must jää või ei ole. Ei tohiks olla aga parem karta kui kahetseda. Mäletan selgelt, kuidas talvel autoga minnes tõmbas koledasti külge ette sääl kurvis. Mnjojaa, seda teavad kõik, et linnas saab seda soppa hästi külge endale. Autod ainult voorivad mööda. Õnneks ma läksin sellisel kella ajal, kus liiklus oli juba vaiksem. Kõnniteid ei julgenud alguses katsetada, seda tegin tagasi tulles ja toitsid juba päris kenasti.
Kunas ma pidin sõitma 4 h, siis see tundus iga minutiga aina pikem aeg. Aga trekilt võtsin edasi kursi Ecolandi juurde, sealt külastasin järjest Randvere ja ülejäänud Neemesid. Käisin ka nii oma lõbuks Viimsi poolsaare tipus ära ja suundusin kodu poole tagasi. Kodu oli vastutuul ja tõmbas kangesti sisikonna tühjaks. Tabasalu tõusust vaarusin väga vaevaliselt üles.
Selgelt oli sel hetkel tunda vaakumit ja tühja kõhuga on ikka raske trenni teha. Mõtlesin, et mis seal ikka, vesi enam ka ei toitnud ja läksin koju söögipausile. 10-ne minutiga laadisin ennast täis ja võis sõit jätkuda. Ja vastutuul jätkus. Oii, väga vaevis oli see teekond :D:D Aa kui ma otsa ringi pöörasin ja allatuul tuli, siis oli juba lausa lust ja lillepidu. Mis seal siis tuli 4 h ja 105 km. Arvestades seda, et linnas foori taga ainult pidurda ja kiirenda, siis täitsa normaalne. Varbad jäätusid seal pooleteise tunni peal ära, neid edasi enam ei tundnud, alles pärast dušši all käimist võis sõna varvas meenutada :D Eii, tegelikult nii hull ka pole.
Õhtul käisin mingil konverentsi laadsel asjal ja sain natukene tarkuseteri kogutud ning nüüd naudin oma goijmarjasid. Aitavad immuunsüsteemi tugevndada, vaheldus astelpaju mahlale, mida ma ikka endiselt tarvitan. :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?