laupäev

Nädalavahetus saabus- mis see tähendab? Muutus see, et enam ei olnud ma trennis üksina spin fm-ga, vaid mul olid seltsilisteks reaalsed kaaslased, kellega sai juttu vesta ja mõnusalt laupäeva mööda saata ratta sadulas. Millegi pärast mul on hetkel enesetunne väga viis ja treenimistuju laes, aga see on ainult hea ju :)
Äratus oli poole kümne aeg, voodist välja saamisega polnudki raskusi (magama minemine jäi veidi hilja peale). Hommikusöögiks igahommikuse kakaopudru asemel ahjusoojad viineripirukad ja juba võiski trenni minema hakata. Tabsi tõusu alla oli välja jõudnud Jörgen ja nii oli meid juba kolm, ema ajasin ka kodust välja ikka.
Väikene Kakumäe ringike tehtud ja võisime jääda ootama Larsi. Edasi suunake Tabasalu- Keila-Joa- Keila- Tutermaa- Vääna- Keila-Joa -Tabasalu- Kakumäe- Tabasalu.
Muraste kandis läks Jörgenil tagumine kumm katki ja nii pidi ta tagasi kodu poole sõitma hakkama. Aga eks homme läheb kindlasti edukamalt :)
Jätkasime teekonda Larsiga kahekesti. Kuivõrd ma üksinda kipun ikka trennis kiirustama, siis on tore kui trennis saan kellegi järgi tempot valida. Täna ei pidanud ma kuskil metsade vahel üksinda valesti ja valjusti laulma viisijupikest "Suusabaasis on tantsupidu" - nii hea :)
Keila kandis nägime ka Nõmme rattaklubi treenimas. Päris mitu 12-13 aastast poissi/tüdrukut oli trennis ja kõik rõõmsasti vurasid oma ratastega, tublid :) Loksusime veidi aega nendegagi koos.
Esimest korda vaatasin polaril km , kui oli läbitud neid 87. Nõnda kiiresti möödus aeg. Kokku 4.15 ja 113 km. enesetunne väga hea, tuju väga hea, super !

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?