Haapsalu RR

Poodium
Peale eestikaid sai siis ratas mõneks ajaks nurka pandud ja jalad seinale visatud. Tegelikult oligi see nii planeeritud aga kahjuks pidin samal ajal ka ennast ravima. Nädala algul alustasin uuesti treeningutega. Vahepeal aga tervis halvenes ja eile seepärast treeningule ei jõudnud. Plaanis oli muidu minna expeditioni mehi teele saatma, edu sellegi poolest neile ! :)

Täna hommikul oli jalgades imelik tunne- ütlesin oma kaaslastele kohe, et on kaks võimalust- kas nad on ülihead või ülihalvad. Õnneks või kahjuks polnud kumbki variant õige. Average.

Haapsalu RR on tuntud oma sileda profiili tõttu ja see tegi täna minugi sõidu lihtsamaks, kilomeetrid möödusid täna 10x kiiremini kui Pandiveres. Finishisse jõudis suur punt, sõideti võidu 19.-124. koha peale. Sõidu poole peal nägin, et noorem õde liigub endiselt veel kenasti pundis. Sai enne sõitu veel arutatud, et kas täna tuleb läbimurre ja ta suudab peapundis lõpetada - suutis ! :)

Viisteist kilomeetrit enne lõppu arutasin Daisiga finishiplaane. Ütlesin, et olgu ta mu taga ja enne finishijoont lennaku mööda. Vahepeal aga kolm kilomeetrit enne lõppu liikusin Siim-Eriku tuules pundi ette ja ta tõusis sadulast püsti ja tegin seda automaatselt ka minagi ja lõpuks olime litriga kahekesi väikese vahega pundilt eest ära saanud. Seejärel aga loomulikult neelas punt meid alla. Kilomeeter kaks enne lõppu hakkasin Daisit otsima. Lõpuks ta tuli paremale küljele ja rääkis midagi. Ma ei saanud midagi aru ja andsin ainult korralduse nüüd täiega lõpuni panna. Daisi oli täna väga tubli ja vääris igati rattaralli võitu ! Minu tulemuseks 54 koht. 

Mis edasi? Järgmine nädalavahetus toimub Karksi Rattaralli, kuhu on kõik oodatud! Tuleb kindlasti põnev sõit. Pühapäeval aga lõikan oma mtb-lt Rõuge numbri maha, tõmban lapiga Rõuge tolmu maha ja lähen Rakke maratonile. Iga kuu on ju kohustuslik vähemalt ühe korra ka mtb selga istuda! Ja siis muidugi käin sõprade tungival soovil ära ka arsti juures, vaatab kas mu kevadises anatoomia/füsioloogia loengus pandud diagnoos endale oli õige või mitte ! Kohtumiseni Karksis ;)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?