Sparta spordiklubi, AITÄH!

Hei!
Long time, no see. Lõppenud on 13. treeningnädal. Sellest hooajast valmistun uue ja teistsuguse treeningplaani järgi. Näeme, milliseid vilju tehtud töö kandma hakkab! Ka mina ootan põnevusega uusi võidusõite.

Siinkohal tahan tänada Sparta spordiklubi ja Aivo Liksorit, kes olid meeleldi nõus mind talvisel ettevalmistusel toetama! Jõusaali osatähtsus oli minu treeningprotsessis väga olulisel kohal, sest keha on vaja tervikuna tugevamaks saada. Eriti tähtis ongi just naistel jõusaalis lihaseid veidi "järele aidata".

Miks ma valisin just Sparta spordiklubi jõusaali?
-palju erinevaid trenažööre, hantleid ja muud atribuutikat. Seetõttu pole treeningvahenditel pikki järjekordi ja kõik harjutused saavad tehtud kiirelt ning kvaliteetselt.
-piisavalt ruumi ja peegleid. Paljud harjutused sooritasin võimlemismati ja -palli abil. Seetõttu on hea, kui jõusaalis on vaba koht, kus saab ka ilma masinata tegutseda. Samuti on hea peeglist jälgida, kas harjutust tehes on kehaasend ikka õige.
-Wattbike veloergomeetri olemasolu.
-Saun.
-4 tundi tasuta parkimist. Ärge unustage parkimise algusaega fuajees fikseerida!
-Vaba kapivalik.
-Hea asukoht. Kuna liikusin jõusaali tavaliselt Tabasalust või Viimsist, siis linna keskuselähedane asukoht on väga positiivne.
-Palju tuttavaid nägusid: Tanel Kangert, Marko Albert, Tervisesportlased, mitmed muusikud nagu Erich Krieger, Kristjan Kasearu jne.
-Powerplate.

Kohtumiseni Spartas!


Harjutused Wattbike'il


Add caption

Raske treeningkava lõpusKommentaarid

  1. Ajee! Kujutab nüüd ette, et Krieger, Kasearu jne&co laulsid vahetpidamata ja läbi talve seal kohalikku raadiot :)

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs

Mida teha, kui Sinust möödub kiirem jalgrattur?