Teadmatuse keerukas tühisus

Hei hopsti!

Minu spordiblogi on hakanud ajale jalgu jääma. Küllap seetõttu, et võistlusspordiga tegelen nüüdseks minimaalselt ja muljetada nagu polegi millestki.. Trenni küll teen, aga sealt saadud elamusi ja emotsioone on raske sõnadesse panna. Neid tuleb ise kogeda.

Rääkides võistlustest, siis igasugune kiire kihutamine annab mulle meeletus koguses adrenaliini ja energiat, mistõttu olen end mõnikord proovile pannud Filter temposõidukarikasarja ja Tour de Tuletõrje etappidel. Mul on seal vist hästi läinud, sest esimese sarja roosa liidrikombe on siiani minu käes. Ja ühe üdini positiivse emotsiooni lajatas mulle Tartu 36. Rattarallilt pälvitud naisteklassi üldvõit. Life is not always blood, sweat and tears. It can also be joy, flowers and champagne showers.
Kui kord oled midagi hästi teinud, siis enam halvasti teha ei tahakski (A. Pikkuus)

Pean tõdema, et kuigi jalgrattasport on mulle väga hingelähedane ja aastatega vaat, et liigagi armsaks saanud, väristan õhku nüüdseks järjest rohkem teistes valdkondades. Toon välja järgnevalt minu sulest ilmunud Sportland veebilood (al vanemast):

*Premium liiga toob mehised mehed väljakule ehk jalgpalli Premium liiga 10 meeskonna tutvustus)

*Nike nihutab inimvõimete piire projektiga Breaking 2

*Võitlus iseendaga ehk miks mängida golfi

*Tänavaid vallutavad stiilsed ja funktsionaalsed kevadjoped

*Mässumeelsed superstaarid - Liisa Leetma ja Vans

*Laura x ketsid?

*Joel Lindpere ja Nike eriline suhe

*Purunenud telefon tõi uue jalgratta

*Me kõik oleme loodud jooksjateks

*Sportland Bottecchia Team - hullud aga ägedad

*Sandra Raju naudib kaherattaliste võlusid

*Madis Matvejev kompab inimvõimete piire

*Kuidas valida tõuksi?

*Miks seada sammud Lõuna-Eesti spordikeskustesse?

Lisaks veebilugudele võib leida mõned minu kirjutised ka paberväljaannetelt. Näiteks Ma Olen Jalgrattur maikuu numbris kirjeldan detailselt Grisha teisipäevaõhtuseid treeninguid Tallinnas ja ajakirja Sport viimasest numbrist (juuni) saab lugeda minu hullumeelsest sooritusest Tallinna Lauluväljakul ning intervjuud maailma tipptreenerite ja -juhtide coachi John Blakeyga. Arutasime sedapuhku vaimse treeningu tähtsust spordis.

Kusjuures ma olen hetkel väga avatud igasugustele uutele ideedele ja pakkumistele, seega andke mulle nendest teada!

Käes on huvitavad ajad huvitavate inimeste ja huvitavate otsustega. Kui aga üdini ausaks jääda, on üsna hirmuäratav mõelda, kuidas järgmise kuu sündmused ja tulemused mõjutavad üsna palju minu ülejäänuid plaane.. aga olen tuleviku suhtes positiivne ja surfan meeleldi edasi eufooria lainetel :)

Kirjutamiseni!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Kaheksandat ei tule

Rwanda - Kesk-Aafrika avastamata pärl

Hooaeg 2018 - uued rekordid ja võistluste lühianalüüs